ست اداری

17:20 | 1394-10-07

ست اداری:

ست اوراق اداری چیست؟

به مجموعه ای از اوراق یا کاغذهایی که در امور اداری و پرسنلی یک کمپانی یا سازمان جهت فعالیت های رسمی یا غیر رسمی، استفاده می گردد، ست اداری می گویند. از آنجا که به دلیل زیبایی شناختی و هماهنگی هر بیشتر آن سازمان یا برند، بهتراست این اوراق به یکدیگر شبیه و متناسب با هم طراحی و چاپ گردند، بدین جهت به آنها اصطلاحا "ست اوراق" گفته می شود.

ست اوراق اداری معمولا شامل :

  • سربرگ یا letter head (جهت مکاتبه و نگارش نامه های اداری و رسمی)
  • کارت ویزیت یا business card (جهت معرفی شغل و ارائه راه های تماس با کمپانی یا سازمان)
  • پاکت نامه یا envelope (جهت ارسال مکاتبات یا رد و بدل کردن قراردادها و ...)
  • یادداشت ها یا note (جهت یادداشت های غیر رسمی که معمولا از پرت کاغذ در چاپ اوراق بدست می آید)

البته موارد دیگری نیز مانند فلش کارت ها، کارت های اعتباری، کارت های پرسنلی، فاکتور، فولدر یا پوشه و ... وجود دارد که در مجموعه اوراق اداری آورده می شوند، اما به دلیل عمومی نبودن از توضیح در این موارد صرف نظر کردیم.

موارد ذکرشده ممکن است به نیاز تعداد معدودی از متقاضیان تهیه و چاپ گردد درواقع ست اوراق اداری، به نیاز مشتری بستگی دارد، اما معمولا مجموعه ست اوراق اداری شامل 4 موردی است که در بالا به آن اشاره گردید.

اهمیت ست اداری:

ست ادرای در واقع به خاطر استفاده از طراحی گرافیکی و ایجاد هویت بصری برای هر مجموعه ای اهمیت پیدا می کند. یک طراحی خاص که بر روی تمام اوراق اداری چاپ می گردد و نشان دهنده نوع کار ، اهداف ، کاراکتر و ویژگی های مجموعه ی تابعه خود است و این پیام را به مخاطبان خود منتقل می کند که با مجموعه ای منظم و ساماندهی شده روبرو هستند.از این جهت طراحی ست اداری و چاپ آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است و از ضروری ترین اقلام مورد نیاز هر بنگاه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی است.

<<مجتمع تبلیغاتی نقش و نگار با بیش از ده سال سابقه ی فعالیت در حوزه ی طراحی و چاپ ست ادری در کرج حود را به قطب فروش ست اداری تبدیل نماید.>>

طراحی ست اداری خود را به ما بسپارید،تیم طراحان گرافیک نقش و نگار با بهره گیری از خلاقیت و ایده های نو که حاصل تلاش، پشتکار و تجربه در زمینه طراحی آنها می باشد، قادر به برآورده شدن نیازهای شما در زمینه طراحی و چاپ تمامی اوراق مرتبط با مراودات رسمی و اداری می باشد.

جهت مشاهده ی هدایای تبلیغاتی ویژه نوروز میتوانید به وبسایت رسمی هدایای تبلیغاتی نقش و نگار به آدرس ذیل مراجعه نمایید:

http://www.karajgift.com

ست اوراق اداری ست اداری در کرج ست اداری طراحی ست اداری طراحی و چاپ ست اداری در کرج چاپ ست اداری چاپ ست اداری در کرج فروش ست اداری چاپ ست اداری ارزان در کرج چاپ ست اداری اختصاصی در کرج