لوح تقدیر

14:25 | 1396-03-28

لوح تقدیر:

یکی از خدمات ارائه شده توسط مجتمع تبلیغاتی نقش و نگار  طراحی و ساخت لوح تقدیر می باشد که امروزه جایگاهی برجسته را در حوزه های علمی، فرهنگی، هنری، اجتماعی و تجاری به خود اختصاص داده است.

بزرگداشت یک شخصیت یا یک رویداد افتخار آفرین نیازمند یک سند فاخر و ارزنده برای ثبت در حافظه اجتماع و تاریخ است. مدال ها و نشان ها از گذشته های دور تا کنون به عنوان ابزار ثبت افتخار قهرمانان به کار می رود. نقش برجسته های تصویری و گزارش های نگارش یافته بر لوح های بزرگ هم رسالت ثبت رویدادهای تاریخی را داشته اند.

امروزه از این ابزارها با همان فلسفه ی کاربردی بهره گیری می شود اما به کارگیری لوح تقدیر، برای سپاس و بزرگداشت از شخصیت ها متداول تر و مرسوم تر است. لوح تقدیر به طور معمول در یک آیین بزرگداشت اعطا می شود، بنابراین کارکرد یادبود آن مراسم را هم داراست.

گاهی یک مدرک تحصیلی یا حرفه ای به صورت یک لوح تقدیر ارزشمند و زیبا ارائه می شود تا بستر مناسبی برای نمود ارزش و اعتبار آن مدرک فراهم شود.

لوح تقدیر شامل یک نوشتار زیبا روی یک زمینه مناسب است که اعتبار آن با مهر و امضاء یک شخصیت حقیقی یا حقوقی یا یک نهاد با صلاحیت تایید می شود. درونمایه نوشتار، سپاسگذاری و گرامیداشت یک کار افتخار آفرین یا تایید به دست آوردن یک جایگاه ارزشمند است.

در زمینه لوح های تقدیر، مرکز تخصصی نقش و نگار،با نگاه هنری مبتنی بر شاخص های فرهنگ ایرانی، دستاوردهای منحصر به فردی در این رابطه پدید آورده است. خلاقیت در طراحی تزیینی و طراحی فنی، بهره گیری از تکنیک های گوناگون اجرایی و به کارگیری ابزارهای پیشرفته و مواد اولیه متنوع به آفرینش دستاوردهایی می انجامد که جدای از یک لوح تقدیر، ارزش یک اثر هنری را هم در بر دارد.

انواع لوح تقدیر:

  • لوح تقدیرمقوایی

  • لوح تقیر چوبی.فلزی با جعبه اعلا

  • لوح تقدیر پارچه ای (بافت) 

  • لوح تقدیر کاشی یا سرامیک با جعبه

  • لوح تقدیرساعت دار

<<مجتمع تبلیغاتی نقش و نگار مفتخر است که با بیش از یک دهه سابقه فعالیت درخشان در زمینه ی چاپ لوح تقدیر در کرج توانسته است خود را به قطب تولید و فروش لوح تقدیر در کرج تبدیل نماید.>>

"طراحی و چاپ لوح تقدیر با متن اختصاصی و مطابق با سلیقه ی شما عزیزان در نقش و نگار"


 

لوح تقدیر طراحی و ساخت لوح تقدیر لوح تقدیرمقوایی لوح تقیر چوبی و فلزی لوح تقدیر پارچه ای (بافت) لوح تقدیر کاشی یا سرامیک لوح تقدیرساعت دار چاپ لوح تقدیر در کرج چاپ لوح تقدیر تولید و فروش لوح تقدیر در کرج تولید و فروش لوح تقدیر طراحی و چاپ لوح تقدیر با متن اختصاصی