CD-DVD

14:28 | 1396-03-28

چاپ CD-DVD:

چاپ دیجیتال CD و DVD :

CD و DVD های تبلیغاتی یک از انواع ابزارهای تبلیغاتی میباشد که امکان انتقال محتوا را نیز فراهم میکند. امروزه بسیاری از شرکتها با روی آوردن به دنیای الکترونیک تبلیغات خود را بیشتر به صورت الکترونیکی ارائه میدهند. طراحی و انتشار کاتالوگها و بروشورهای تبلیغاتی که در قالب الکترونیکی تهیه شده اند،فیلمها و برنامه های مالتی مدیا از انواع اینگونه تبلیغات میباشند. 

طراحی و چاپ انواع طرح بر روی CD و DVD به همراه رایت محتوای مورد نظر مشتری بر روی لوحهای فشرده و همچنین طراحی،چاپ و ساخت مدلهای مختلف،زیبا و اختصاصی قابها و کاورهای CD و DVD یکی دیگر از خدماتی است که این مجموعه به مشتریان خود ارائه میدهد.

این روش معمولا شامل چاپ حرفه ای در تیراژهای کم تعداد توسط نشر رومیزی و دیگر منابع دیجیتال است که بوسیله چاپگرهای لارج فرمت و یا چاپگرهای لیزری و جوهرافشان حرفه ای چاپ روی سی دی انجام می‌شود. چاپ دیجیتال CD و DVD دارای هزینه بیشتری برای چاپ هر CD و DVD در مقایسه با روشهای سنتی مثل چاپ افست CD و DVD است ولی این قیمت بالاتر معمولا با صرفه جویی در هزینه های دیگری که در تهیه پلیت های چاپ CD و DVD انجام می‌شوند برای تیراژهای کم تعداد جبران می‌شود.

این روش امکان چاپ بلافاصله پس از تقاضا در تیراژ محدود را فراهم می‌آورد و امکان تغییر تصاویر و محتویات صفحه ( اطلاعات متغیر ) در CD و DVD چاپی را در اختیار می‌گذارد.

صرفه جویی در نیروی انسانی و توان رو به گسترش ماشینهای دیجیتال سی دی و دی وی دی در بالا بردن کیفیت، پایین آمدن هزینه تمام شده هر سی دی و دی وی دی چاپی و بالا رفتن تیراژ به این معناست که دیجیتال سی دی و دی وی دی در حال رسیدن به نقطه رقابت با چاپ CD و DVD و حتی پیشی گرفتن از آن است. در حال حاضر منظور از چاپ دیجیتال CD و DVD در بازار چاپ CD و DVD ، عمدتا چاپ تونری با استفاده از انواع چاپگرهای لیزری حرفه ای بر روی انواع CD و DVD است.
 

مزیت های چاپ CD و DVD به روش دیجیتال:

  • عدم محدودیت در تعداد چاپ ( حتی 1 عدد )
  • عدم نیاز به تهیه فیلم و زینک قبل از انجام تیراژ
  • استفاده از ترکیب رنگ بیشتر ( 8 رنگ )
  • آماده شدن و تحویل محصول چاپ شده در کمترین زمان ممکن ( حتی یک روز )
  • تثبیت رنگ بعد از چاپ توسط UV می باشد.

<<مجتمع تبلیغاتی نقش و نگار مفتخر است که با بیش از یک دهه سابقه فعالیت درخشان در زمینه ی چاپ CD و DVD در کرج توانسته است خود را به قطب تولید و فروش CD و DVD  در کرج تبدیل نماید.>>

"چاپ CD و DVD با طرح اختصاصی و مطابق با سلیقه ی شما عزیزان در نقش و نگار"

شما عزیزان میتوانید از وبسایت رسمی هدایای تبلیغاتی نقش و نگار به آدرس ذیل مراجعه نمایید:

http://www.karajgift.com

چاپ CDوDVD چاپ دیجیتال CD و DVD CD و DVD تبلیغاتی طراحی و چاپ طرح بر روی CD و DVD چاپ CD و DVD در کرج تولید و فروش CD و DVD در کرج تولید و فروش CD و DVD چاپ CD و DVD با طرح اختصاصی