لیزر

14:31 | 1396-03-28

لیزر:

مهر لیزری به تازگی وارد بازار شده و این نوع مهر ها از چند خصوصیت بارز برخوردار میباشند که مهر لیزری را متفاوت به سایر مهر ها میکند.

تفاوت مهر لیزری با سایر مهر ها:

مهر های لیزری به دلیل اینکه از فناوری جدیدی در ساخت خود بهره میبرند از مزیت های بیشتری برخوردار میباشند که میشود به فوری بودن آنها اشاره کرد .

مهر های لیزری مثل مهر های قدیمی نبوده و با محلول و فرچه شسته نمیشود و روند ساخت مهر لیزری به این صورت است که بعد از طراحی مهر لیزری طرح بر روی یک طلق شفاف چاپ میشود و بر روی پلیمر مخصوص قرار گرفته و در دستگاه مخصوصی قرار میگیرد که در دستگاه مهر لیزری از لامپ زنون اسفاده شده و پلیمر در دستگاه قرار گرفته و در عرض چند ثانیه مهر فوری شما میباشد.

یکی از خصوصیات بارز مهر لیرزی این هست که نوع مهر ها قابلیت چند رنگ شدن دارن یعنی به این صورت که اگر ساخت مهر شما از چند رنگ تشکیل میشود یعنی دو رنگ ما میتوانیم مهر را در دورنگ برای شما بسازیم.

دقت در ساخت مهر های لیزری:

این نوع مهر بسیار با کیفیت بوده و این کیفیت برگرفته از نوع ساخت این نوع مهر ها است که بسیار کارآمد نیز میباشند،بعضی از مشتری ها میخواهند که از حروف یا طرح های ریزی در مهر خود استفاده کنند که این در قدیم در مهر های ژلاتینی امکان پذیر نبوده و حالا میتوانیم این نوع مهر ها را با مهر لیرزی بسازیم و مورد استفاده قرار دهیم.

مهر لیزری بسیار با کیفیت بوده و در ساخت آن سرعت نقش زیادی دارد و قابلیت این را دارند که چند رنگ هم زمان در آنها استفاده شود و کاملا اتوماتیک بوده و نیازی به استامپ نداشته.

این نوع مهرها را میتوان به صورت مهر جیبی در ابعاد کوچک استفاده کرد.

<<مجتمع تبلیغاتی نقش و نگار مفتخر است که با بیش از یک دهه سابقه فعالیت درخشان در زمینه ی طراحی انواع مهر لیزری در کرج توانسته است خود را به قطب ساخت و فروش انواع مهر لیزری در کرج تبدیل نماید.>>

"طراحی و ساخت مهر با طرح اختصاصی خود را به نقش و نگار بسپارید"

شما عزیزان میتوانید از وبسایت رسمی هدایای تبلیغاتی نقش و نگار به آدرس ذیل مراجعه نمایید:

http://www.karajgift.com

مهر لیزری مهر طراحی مهر لیزری در کرج طراحی مهر لیزری ساخت و فروش مهر لیزری در کرج ساخت و فروش مهر لیزری طراحی و ساخت مهر با طرح اختصاصی