مارک

14:32 | 1396-03-28

مارک:

مارک به معنی نشان بازرگانی است،امروزه صاحبین مشاغل در هر عرصه ای نیازمند یک مارک معتبر هستند تا با استفاده از آن امکان تبلیغات داشته باشند.

مصرف کنندگان پلاک و مارک فلزی طیف وسیعی از صنایع و تولید کنندگان را شامل میشود و بدلیل اینکه هر کالای تولیدی نیاز به چیزی برای شناساندن مارک سازنده و یا اطلاع دادن درباره مشخصات کالای تولیدی نیاز دارد،استفاده از مارک و پلاک ساخته شده از جنس فلز بهترین انتخاب است چراکه دارای دوام و ماندگاری بسیار بالا است و قابلیت بالایی در انعطاف ازنظر شکل ظاهری،چاپ و رنگ بندی دارد.

پلاک و مارک های ساخته شده از جنس فلزات استیل ، آلومینیوم ، برنج:

تجربه ثابت نموده است بهترین انتخاب برای ساخت پلاک و مارک فلزی استفاده از سه نوع فلز استیل،آلومینیوم و برنج می باشد که هرکدام دارای ضخامت های مختلف و کارایی های خاص خود هستند.

ارائه انواع پلاک و مارک برای نصب بر روی انواع محصولات و اماکن مختلف جهت : 

  • معرفی برند و نشان تجاری
  • معرفی مشخصات دستگاه ها و محصولات تولیدی
  • تابلو های راهنما و علائم هشدار
  • انواع لوح تقدیر و یادبود و ...

مجتمع نقش و نگار با دراختیار داشتن دانش به روز و تجربه در ساخت انواع پلاک و مارک فلزی این امکان را برای مشتریان فراهم آورده است تا بتوانند به بهترین شکل و با کیفیت مطلوب اقدام به شناساندن مارک و برند خود به بازار هدف نمایند.

"تولید انواع مارک و پلاک فلزی از جنس استیل،آلومینیوم و برنج در ضخامت و ابعاد مختلف طبق سفارش مشتری،طراحی طبق سفارش و چاپ با رنگ بندی مختلف بدون محدودیت در رنگ و طرح در مجتمع نقش و نگار" 

"طراحی و ساخت مارک تجاری خود را به طراحان با تجربه ی ما بسپارید"

سرمایه ما اعتماد و رضایت خاطر مشتریان عزیزمان است و همین امر باعث دلگرمی این مجموعه گردیده تا با توکل به خداوند و استفاده از تمام پتانسیل های موجود بتوانیم روز به روز در راه پیشرفت قدم برداریم و همگام با دیگر صنایع تولیدی و خدماتی ، مشغول خدمت رسانی به وطن عزیزمان باشیم.

شما عزیزان میتوانید از وبسایت رسمی هدایای تبلیغاتی نقش و نگار به آدرس ذیل مراجعه نمایید:

http://www.karajgift.com

مارک پلاک و مارک ساخت پلاک و مارک فلزی تولید مارک و پلاک فلزی طراحی و ساخت مارک