ساعت

22:30 | 1396-04-04

ساعت:

در حالت کلی ساعت های تبلیغاتی به سه دسته تقسیم بندی میشوند:

  • ساعت تبلیغاتی دیواری
  • ساعت تبلیغاتی رومیزی
  • ساعت تبلیغاتی مچی

در ذیل به توضیح مختصری از هر نوع ساعت های تبلیغاتی میپردازیم.

ساعت دیواری تبلیغاتی:

ساعت تبلیغاتی دیواری به جهت قرار گرفتن برروی دیوار در واقع تابلوی تبلیغاتی شماست، مدل های ساعت دیواری تبلیغاتی در اشکال مثلثی و چهار ضلعی و گرد بصورت تمام شیشه ای یا قاب دار ارائه میگردد، ساعتهای دیواری قابلیت چاپ دیجیتال در داخل صفحه را دارند و در واقع شما کل صفحه داخل ساعت را میتوانید طراحی کنید، در ساعت های دیواری از موتور های استپ دار و روان گرد استفاده میگردد.

اهمیت ساعت دیواری در تبلیغات:

وقتی که لوگو و یا پیام شرکت شما روی ساعت‌ تبلیغاتی قرار میگیرد باعث می‌شود که وقتی اشخاص مختلف به ساعت نگاه می‌کنند، حضور شما را در آنجا احساس کنند.

که با وجود هدایای تبلیغاتی نفیسی مانند ساعت دیواری تبلیغاتی،ساعت‌ تبلیغاتی مچی و ساعت رومیزی تبلیغاتی،شما توانسته‌اید،توجهی که شایسته نام و برند شما است را به خود جلب کنید.

شما با دادن ساعت‌ تبلیغاتی به مشتریان و مراجعان خود می‌توانید اطمینان داشته باشید که لوگوی شما در دسترس و جلوی دید آنان قرار دارد.

یک ساعت سفارشی می‌تواند هدیه تبلیغاتی نفیس و وسیله مفیدی در هر محل و دفتر کاری باشد. آمار نشان داده بیش از 81% از افرادی که هدایای تبلیغاتی را دریافت می‌کنند، آن را نگهداری کرده و از آن استفاده می‌کنند .

ساعت رومیزی تبلیغاتی:

ساعت جزء مهمترین و با ارزش ترین اشیاء هدایای تبلیغاتی می باشد که هر انسان برای نظم دادن به کارهای روزانه به آن نیاز دارد و از لحاظ تبلیغ بالاترین رتبه را دارا میباشد.تنوع در کاربری و اشکال ساعت رومیزی تبلیغاتی بسیار زیاد  است،از آن جمله میتوان به ساعتهای رومیزی چند کاره اشاره کرد که دارای جای عکس،جای لوازم التحریر،یا جای کارت ویزیت هستند.در بسیاری از موارد میتوان این ساعت ها را برای میز های اداری استفاده کرد و به وسیله ی آن تبلیغات خود را انجام داد.

وقتی یک ساعت تبلیغاتی همراه با آرم و لوگوی شرکت را به عنوان یک هدیه تبلیغاتی توزیع می کنیم در واقع به نوعی نام شرکت و برندمان را وارد فضای خصوصی و محیط کاری مخاطب نموده و همراه با برنامه ریزیهای روزانه و زمانبندی های او بارها و بارها دیده و تکرار می شویم.

امکان انتخاب متناسب با هر سلیقه،هدف و کاربردی را با هر بودجه و قیمت در اختیار برند ما می گذارد و میتوان مطمئن بود که برند و لوگوی شرکت در آن مکان بارها و بارها و شاید برای سالها دیده و تکرارخواهد شد.ساعت تبلیغاتی رومیزی یکی از پرفروش ترین هدایای تبلیغاتی می باشد.

جنس این ساعت های تبلیغاتی پلاستیکی و چوبی می باشد که چاپ روی این هدایا بصورت تامپو و لیزر امکان پذیر می باشد.

ساعت مچی تبلیغاتی:

ساعت مچی تبلیغاتی یکی از بهترین روش های تبلیغاتی می باشد زیرا زمان برای همه با ارزش و حائز اهمیت است.با هدیه دادن ساعت به کسایی که دوست دارید میتونید زمان رو به انها هدیه بدهید.

بنابراین یکی از بهترین و شیکترین هدایا ساعت مچی تبلیغاتی میباشد که علاوه بر شکیل بودن در معرض دید بوده و در حافظه مخاطبین خود ثبت می شود.در دنیای امروز آگاهی از وقت و زمان نقش مهمی در انجام امور روزانه ایفا می کند و در این میان ساعت وسیله ای مهم برای اطلاع از زمان است که یکی از انواع پرکاربرد آن ساعت مچی است.

نمونه دیگری از ساعت تبلیغاتی که بسیار پر طرفدار است، ساعت مچی تبلیغاتی است. انواع ساعت مچی تبلیغاتی نسبت به دیگر هدایای تبلیغاتی قیمت بالاتری دارد البته قیمت ساعت تبلیغاتی مچی تا حد زیاد به جنس و برند آن بستگی دارد .

این هدایای تبلیغاتی معمولا برای افراد خاص خریداری می شود.اگر به دنبال یک هدایای تبلیغاتی شیک و چشمگیر برای معرفی برند خود هستید،توصیه می کنیم انواع ساعت مچی تبلیغاتی را که در این بخش ارائه شده است را مشاهده نمایید.

<<مجتمع تبلیغاتی نقش و نگار با بیش از یک دهه فعالیت مفید در زمینه ی طراحی و ساخت انواع ساعتهای تبلیغاتی در کرج توانسته است خود را به قطب تولید انواع ساعت های تبلیغاتی در کرج تبدیل نماید.>>

طراحی و تولید ساعت تبلیغاتی مطابق با سلیقه ی خود را به طراحان باتجربه و متخصص نقش و نگار بسپارید.

شما عزیزان میتوانید از وبسایت رسمی هدایای تبلیغاتی نقش و نگار به آدرس ذیل مراجعه نمایید:

http://www.karajgift.com

ساعت دیواری تبلیغاتی ساعت رومیزی تبلیغاتی ساعت مچی تبلیغاتی ساعت های تبلیغاتی هدایای تبلیغاتی ساعت طراحی و ساخت ساعتهای تبلیغاتی در کرج طراحی و ساخت ساعتهای تبلیغاتی تولید ساعت های تبلیغاتی در کرج تولید ساعت های تبلیغاتی