فولدر

17:36 | 1394-10-07

فولدر:

فولدر چیست؟

فولدر یا پوشه، ابزاری است که از طریق آن می توان دسته ای از اوراق و اسناد را به صورت منظم و ترتیب شده در کنار هم قرار داد و نگهداری نمود.

فولدر در جنس ها و شکل های مختلفی ساخته و استفاده می گردد که رایج ترین آن فولدر های مقوایی با چاپ رنگی می باشد. این نوع از فولدر افزون بر جنبه محافظتی و بسته بندی برای اسناد و مدارک، به عنوان یک ابزار تبلیغاتی و اطلاع رسانی نیز بکار برده میشود.

قالب فولدر معمولا به گونه ای طراحی میگردد که اجزای آن در همدیگر قفل گردیده و بدون نیاز به چسب و صحافی وضعیت پایداری را ایجاد نماید . حتی می توان در برخی از انواع آن برش هایی برای الصاق کارت ویزیت یا سی دی تعبیه نمود.

انواع فولدر(پوشه)های تبلیغاتی:

  • فولدرهای 9 × 4:فولدرهای 9 × 4 راهکار فوق‌العاده‌ای برای معرفی لوگو یا پیام تبلیغاتی شما به شمار می‌رود. این فولدرها  بهترین گزینه برای معرفی برنامه‌های مدارس، تبلیغات تجاری، دفاتر حقوقی و غیره هستند.
  • فولدرهاي تبليغاتي با چاپ طلاکوب:پيام تبليغاتي شما با استفاده از کاغذ انتخاب شده توسط خود شما و چاپ طلاکوب بر روي  فولدر چاپ مي‌شود و يک هديه تبليغاتي بسيار زيبا و تأثيرگذار را براي شما توليد مي‌کند.
  • پوشه‌هاي کاغذي با اندازه استاندارد: فولدرها و پوشه‌هاي تبليغاتي کاغذي که مطابق با اندازه استاندارد کاغذها ساخته شده‌اند،  باعث مرتب به نظر رسيدن اوراق و محتواي پوشه و زيبايي بيشتر برند شما در نگاه مشتريان و مخاطبان خواهد شد.
  • فولدرهاي سايز استاندارد: فولدرهاي داراي سايز استاندارد يکي از لوازم ضروري براي کار و فعاليت‌هاي بازاريابي در دفاتر اداري و حقوقي، بنگاه‌هاي معاملاتي، مدارس و غيره محسوب مي‌شود.
  • فولدرهاي چاپ شده و خالي (بدون چاپ) با قابليت سفارش به تعداد کم: براي سازماندهي و مرتب کردن مدارک و اوراق کاري  شرکت، شغل يا مدرسه خود مي‌توانيد از فولدرهاي بدون چاپ که به تعداد کم قابل سفارش هستند، استفاده کنيد. فولدرهاي بدون چاپ ما براي مواقعي که شرکت شما براي يک رويداد يا مناسبت خاص نياز به تهيه فوري فولدر و پوشه به تعداد کم دارد، انتخاب مناسبي است.
  • فولدرهاي چرمي
  • فولدرهاي پلاستيکي: فولدرها و پوشه‌هاي پلاستيکي جنس بسيار بادوامي دارند و تبليغات زيباي شما را تا سال‌ها بعد، در معرض  ديد نگه مي‌دارند. اين فولدرها براي تبليغات تجاري، سمينارها و برنامه‌هاي آموزشگاه‌ها، مدارس و غيره خيلي مناسب هستند.
  • فولدرهاي چاپ شده: فولدرهاي چاپ شده يک ابزار حرفه‌اي براي نگهداري اوراق و اسناد و نيز ارائه يک تصوير زيبا از شرکت  شما در نگاه مخاطبان در زمان ارائه سمينارها، جلسات و همايش‌ها مي‌باشد. همچنين اين فولدرها وقتي براي هديه به کارکنان، تهيه پکيج‌هاي خوشامدگويي و بسته لوازم شخصي بيماران در بيمارستان‌ها استفاده شود، تأثيرگذاري بسيار خوبي بر مخاطب خواهد داشت.
  • فولدرهاي قفل‌دار: فولدرهاي تبليغاتي قفل شونده، يک انتخاب بي‌نظير براي معرفي محصولات جديد، هديه دادن در گردهمايي  کارکنان و غيره مي‌باشد. اين فولدرها اندازه‌هاي متنوعي دارند و سايز مناسب آن را مي‌توانيد مطابق با حجم کاغذ مورد نظر براي محتواي فولدر انتخاب کنيد. فولدرهاي تبليغاتي قفل‌دار با چاپ زيبا يک ابزار تبليغاتي شيک براي ارائه و نگهداري از اوراق و اسناد مهم مي‌باشد.
  • پوشه‌هاي سه وجهي: پوشه‌هاي تبليغاتي سه وجهي گزينه‌اي ايده‌آل براي به نمايش گذاشتن برند و پيام‌هاي تبليغاتي شما در  فروشگاه‌ها، نمايشگاه‌هاي تجاري، سمينارها و غيره مي‌باشد.

کاربرد فولدرهای تبلیغاتی:

از کاربردهای فولدر تبلیغاتی به نگهداری و محافطت و یا اگر بهتر بگوییم برای جمع آوری اوراق اداری شرکت ها در یک پوشه تبلیغاتی کاغذی و استفاده آن بعنوان تبلیغات و ارائه به مشتری دارد.

یک فولدر تبلیغاتی با چاپ حرفه‌ای، فضای ارزشمندی را برای نشر و عرضه اطلاعات به مخاطبان و مشتریان فعلی و آینده شما فراهم می‌سازد. اقلامی که با استفاده از فولدرهای تبلیغاتی می‌توانید منتشر کنید شامل آگهی‌های تجاری، آگهی حراجی‌ها و فروش ویژه، معرفی یک شرکت یا یک شغل، نامه‌های اداری، مدارک مدیریت پروژه، دعوتنامه نمایشگاه‌های تجاری و هر نوع اوراق تبلیغاتی دیگر می‌باشند. از این فولدرها برای ارتقاء سطح روابط شرکت خود با مشتریان و مخاطبان استفاده کنید.

<<شرکت نقش و نگار مفتخر است که توانسته است با سابقه ی بیش از یک دهه فعالیت موفق در زمینه ی طراحی و چاپ فولدر در کرج خود را به قطب چاپ فولدر در کرج تبدیل نماید.>>

طراحی فولدرهای خود را به ما بسپارید تا به تبلیغات ایده آل محصولات خود دست یابید.

جهت مشاهده ی هدایای تبلیغاتی ویژه نوروز میتوانید به وبسایت رسمی هدایای تبلیغاتی نقش و نگار به آدرس ذیل مراجعه نمایید:

http://www.karajgift.com

فولدر در کرج فولدر طراحی فولدر طراحی و چاپ فولدر در کرج چاپ فولدر چاپ فولدر در کرج طراحی فولدر در کرج طراحی فولدر اختصاصی در کرج چاپ فولدر اختصاصی در کرج folder چاپ فولدر ارزان در کرج