کارت ویزیت

17:38 | 1394-10-07

کارت ویزیت:

کارت ویزیت چیست؟

کارت ویزیت در کلامی خلاصه و رسا، وسیله ایست ابتدا برای معرفی شما و سپس ارائه راههای تماس با شما.در واقع این نکته شایان به ذکر است که کارت ویزیت برای تبلیغات و بازاریابی شما به طور مستقیم استفاده نمی شود. اما از آن حیث که اولین مرحله تعامل شما با ارباب رجوع توسط ارائه کارت ویزیتتان می باشد و نیز برخورد اول همیشه مهم و تاثیر گذار خواهد بود، کارت ویزیت به طور غیر مستقیم بخشی از کار بازاریابی و تبلیغات شما را برعهده خواهد داشت.

اهمیت کارت ویزیت:

کارت ویزیت شما یکی از مهمترین ابزاری است که برای بازاریابی می توانید تهیه کنید. شما کارت ویزیتتان را به مشتریان احتمالی خود می دهید تااطلاعات لازم برای تماس با شما را داشته باشند. همچنین می توانید آنرا داخل نامه ها بیندازید یا بوسیله آن خودتان و کارتان را به دیگران معرفی کنید. همچنین اگر در روزنامه ها و پیک ها محلی تبدیغات می کنید، کارت ویزیت شما می تواند یک کپی آماده برای صفحاتی باشد که تبلیغات با کارت ویزیت افراد چاپ می شود.مهم نیست که می خواهید چه استفاده ای از کارت ویزیتتان بکنید، مهم این است که این کارت باید کاملاً حرفه ای، خوانا، و جذاب باشد و به مشتریان کمک کند به خاطر بیاورند که شما چه می فروشید و چرا باید از شما خرید کنند.اعمال همه این نکات روی یک کاغذ که فقط ½ 3 طول و 2 اینچ عرضش باشد، کارچندان ساده ای نیست؛ اما قابل انجام است.

توصیه های نقش و نگار برای طراحی کارت ویزیت مناسب:

  • یک آرم (لوگو) طراحی کنید
  • یک شعار یک جمله ای برای خود بسازید
  • آدرس وب سایت و ایمیلتان را هم ذکر کنید 
  • کارت ویزیتتان باید خوانا باشد
  • کارت ویزیتی طراحی کنید که از بقیه کارتها متمایز باشد
  • از کاغذ و چاپ خوب استفاده کنید
  • اگر وقت ندارید چاپ کارتتان را بیرون سفارش دهید، خودتان چاپش کنید 
  • کارت ویزیتتان درمورد شما چه می گوید؟ 

نوع کارت ویزیت خود را از نظر جنس و مشخصات چاپ، متناسب با شغل خود انتخاب کنید. به عنوان مثال کارت ویزیت کتان برای شرکت ها و کارت ویزیت مات برای فروشگاه ها مناسب تر است.

<<مجتمع تبلیغاتی نقش و نگار مفتخر است که با بیش از ده سال سابقه کار فعال در زمینه ی طراحی و چاپ کارت ویزیت در کرج توانسته است خود را به قطب چاپ کارت ویزیت در کرج تبدیل نماید.>>

<<طراحی و چاپ کارت ویزیت خود را به ما بسپارید.>>

جهت مشاهده ی هدایای تبلیغاتی ویژه نوروز میتوانید به وبسایت رسمی هدایای تبلیغاتی نقش و نگار به آدرس ذیل مراجعه نمایید:

http://www.karajgift.com

کارت ویزیت در کرج کارت ویزیت طراحی کارت ویزیت طراحی و چاپ کارت ویزیت در کرج چاپ کارت ویزیت چاپ کارت ویزیت در کرج طراحی و چاپ کارت ویزیت business card چاپ کارت ویزیت ارزان در کرج