سرنسخه پزشکی

12:13 | 1396-03-28

سرنسخه پزشکی:

سرنسخه پزشکی معمول ترین نوع سربرگ است که از دیرباز مورد استفاده پزشکان قرار میگرفت.

طراحی سرنسخه های پزشکی هرچه از نظر رنگ ،طرح و چیدمان، متناسب و هماهنگ تر باشدو به صورت ویژه و اختصاصی ارائه گردد ، بسیار تاثیرگذارتر خواهد بود ، تا حدی که توجه به متن نوشته را نیز ، دو چندان می سازد .

طراحی سرنسخه پزشکان ، عمدتا در سایز A5 و به صورت افقی صورت می پذیرد .

بدین شکل که فضای سمت چپ ، غالبا توسط یک کادر جدا می شود که مواردی نظیر:

نام پزشک ، نام کلینیک یا بیمارستان ، شماره نظام پزشکی ، زمینه تخصص ، نام بیمارتاریخ ، شماره پرونده و ... و همچنین آدرس ، تلفن، سایت یا ایمیل درج می شود .

اما به زعم ما ، آنچه که بر همه اصول و چارچوب ها ارجحیت دارد سلیقه و خواست سفارش دهنده است که گاها تمامی قالب ها ، به دلیل اهمیت این موضوع شکسته می شود .

از آنجا که دفتر تبلیغاتی نقش و نگار ، جزو معدود دفاتر تبلیغاتی در ایران است که به اصل اختصاصی و اصولی بودن و توجه کامل به خواست و سلیقه مخاطب پایبند است ،همیشه از جایگاه ویژه ای در میان دفاتر تبلیغاتی در کشورمان برخوردار بوده است . چرا که جدای از بحث تجربه و سابقه در امر طراحی سربرگ و سرنسخه ، هیچ گاه از یک قالب آماده و پیش فرض برای این امر استفاده نمی کند و با وجود توجه به این مهم باز هم به ارائه قیمت ها ، طبق نرخ چاپخانه ها پایبند است .

با سپردن چاپ سرنسخه های پزشکی خود به مجتمع تبلیغاتی نقش و نگار که با بیش از یک دهه فعالیت مفید در این حوزه توانسته است خود را به قطب طراحی و چاپ سرنسخه پزشکی در کرج تبدیل نماید،میتوانید شاهد بهبود روند فروش و معرفی برند تجاری خود به دیگران باشید.

<<طراحی و چاپ سرنسخه پزشکی در کرج توسط نقش و نگار>>

سرنسخه پزشکی سرنسخه طراحی و چاپ سرنسخه پزشکی در کرج طراحی و چاپ سرنسخه پزشکی چاپ سرنسخه های پزشکی سرنسخه پزشکی طراحی سرنسخه پزشک