جلد مدارک

12:48 | 1396-03-28

جلد مدارک:

جلد مدارک تبلیغاتی:

یکی از پر طرفدار ترین هدایای تبلغاتی ،جلد مدارک تبلیغاتی است.همه ما مدارک خاص و مهمی از جمله شناسنامه کارت ملی گواهینامه و … داریم برای نگه داری این مدارک نیاز به کیفی داریم اما بهترین وسیله و مختص به این کار جلد مدارک می باشد .جلد مدارک درانواع مختلف چرم مصنوعی وپارچه ای تولید میشود ،جلدمدارک با چاپ داغی و چاپ سیلک انجام میشود جلد مدارک تبلیغاتی برای تمامی اداره جات بیمه مورد استفاده قرار میگیرد،جلد بیمه یا جلد مدارک به صورت چهار برگ ودوبرگ بسته به سفارش مشتری تولید میگردد، جلد مدارک یوف جلد مدارک ترمو جلد مدارک کویری جلد مدارک اشوالت جلد شناسنامه جلد پاسپورت تولید این نوع محصول با دستگاهای جوش پلاستیک انجام میشود و چاپ ان بصورت چاپ سیلک وطلاکوب وداغی انجام میشود،جامدارکی یا جلد مدارک تبلیغاتی ماندگار ومورد نیاز برای تمامی اغشار جامعه میباشد از قیمت مناسبی برخوردار میباشد

تعرفه چاپ جاکارتی و جلد مدارک نسبت به جنسی که در ساخته شدنش استفاده میشود متغیر است .جنس چرمی جلد مدارک از قیمت بیشری نسبت به جلد مدارک با جنس های متفرقه برخوردار است .

جلد مدارک خودرو جلدبیمه نامه خودرو یا اتومبیل  تبلیغی موثر وماندگار هم برای دفاتر بیمه گذار وتبلیغاتی برای تمامی اقشار جامعه تبلیغات راهکار برای کسب و کار هدیه برای یاداوری برای مشتریان ودوستی  صمیمیت با مشتری،جلد مدارک ،جلد پاسپورت ،جلد شناسنامه انواع جلد چرمی وطلقی در سریع ترین زمان با کیفیت عالی در نقش و نگار امکان پذیر است.

جلد مدارک و جلد بیمه نامه خودرو  بصورت چاپ طلاکوب وداغی با دستگاه طلاکوب انجام میشود جلد مدارک در نوع های مختلف چرمی و پارچه ای وانواع جاکارتی در مجموعه نقش و نگار تولید میشود.

چاپ روی جلد مدارک:

جلد مدارک در اندازه ای A5 و اندازه های دیگر در بازار موجود می باشد ولی بیشتر در اندازه 10 در 15 موجود می باشد. چاپ روی جلد مدارک به سه صورت طلاکوب و نقره کوب و لیزری موجود می باشد که در بعضی مواقع از داغی هم برای چاپ روی استفاده میشود.

توضیحات ساختاری:

جنس بکار رفته در دوخت جلد مدارک تبلیغاتی از چرم مصنوعی درجه یک بوده و با تنوع رنگی مشکی ،قهوه ای ،مشکی ،عسلی ،قرمز ،صورتی و زرشکی قابل تولید است.

این هدیه تبلیغاتی در دو مدل متفاوت قابل تولید است :جلد مدارک تبلیغاتی تک مگنت و جلد مدارک تبلیغاتی دو مگنت با جنس چرم مصنوعی.

جلد مدارک تبلیغاتی تک مگنت :

جنس بکار رفته در تولید آن چرم مصنوعی درجه یک بوده و قابلیت تولید در رنگ های قهوه ای ،مشکی ،عسلی ،قرمز ،صورتی و زرشکی را دارد.دارای سه لت است که بر روی آن یک مگنت برای بسته شدن درب آن تعبیه شده است.یک بند به طول ۲۰ سانتی متر برای حمل جلد مدارک با دست بر روی محصول دوخته شده است.

دارای یک جیب بزرگ زیپ دار ،۳ جیب بزرگ ،یک جیب زیپ دار ، ۲ جیب کوچ و ۴ جیب برای قرار گیری کارت عابر بانک است.همچنین در داخل جلد مدارک تبلیغاتی ،محلی برای قرار گیری خودکار تعبیه شده است.

سایز بسته شده جلد مدارک تبلیغاتی تک دکمه ۵/۲۵*۱۴ سانت و اندازه باز شده آن ۳۷*۱۴ سانتی متر است.

جلد مدارک تبلیغاتی دو مگنت :

 جنس بکار رفته در تولید این محصول تبلیغاتی از چرم مصنوعی با درجه کیفی الف بوده و در رنگ های قهوه ای ، مشکی و عسلی قابل تولید است.

دارای سه لت است .شامل یک بند دستی به طول ۲۰ سانتی متر است.

در دوخت داخلی آن ۴ جیب بزرگ ،یک جیب بزرگ زیپ دار ، دو جیب برای قرار گیری کارت عابر بانک و یک آلبوم برای قرارگیری عکس و یا … دوخته شده است.

همچنین بر روی چرم لت میانی یک برش برای قرار گیری جلد دسته چک و محلی برای قرار گیری خودکار دوخته شده است.

اندازه بسته شده جلد مدارک تبلیغاتی ۲ مگنت۵/۲۴*۱۳ سانت و اندازه باز شده آن ۵/۲۴*۳۶ سانتی متر است.

در مورد نحوه چاپ لوگو بر روی جلد مدارک ، می توان از سه نوع چاپ داغکوب ،لیزر و سیلک استفاده کرد.

<<مجتمع تبلیغاتی نقش و نگار مفتخر است که با سابقه فعالیت درخشان بیش از یک دهه در زمینه ی چاپ جلد مدارک تبلیغاتی در کرج توانسته است خود را به قطب فروش انواع مدارک تبلیغاتی در کرج تبدیل نماید.>>

<<چاپ جلد مدارک تبلیغاتی خود را به نقش و نگار بسپارید تا با تجربه ی چندین ساله،شما را برای چاپ با کیفیت ترین جلد مدارک با طرح اختصاصی یاری رساند.>>

جلد مدارک جلد مدارک تبلیغاتی هدایای تبلغاتی چاپ روی جلد مدارک چاپ لوگو بر روی جلد مدارک چاپ جلد مدارک در کرج چاپ جلد مدارک فروش جلد مدارک در کرج فروش جلد مدارک چاپ جلد مدارک با طرح اختصاصی