خوشبوکننده

12:49 | 1396-03-28

خوشبوکننده:

خوشبوکننده های تبلیغاتی:

خوشبوکننده های ماشین یکی از محصولاتی است که علاوه بر کاربرد آن برای مصرف کننده فضای مناسبی جهت تبلیغات در اختیار شما قرار خواهد داد.

این خوشبوکننده ها بصورت دو طرفه ( قابلیت دو طرح متفاوت ) با قیمت یکرو چاپ شده و دارای وکیوم و مقوای پشت بوده که این وکیوم قابلیت درج تبلیغات شما را دارا می باشد،این محصول کاملا آنتی باکتریال بوده و فضای اتومبیل و منزل را خوشبو و ضد عفونی می نماید.

خوشبوکننده های ماشین یکی از محصولاتی است که علاوه بر کاربرد آن برای مصرف کننده فضای مناسبی جهت تبلیغات در اختیار ما قرار خواهد داد.

مجموعه نقش و نگار با تکیه بر تکنولوژی روز این محصول و توجه به خواسته های مخاطب در راستای اهداف خویش همواره کیفیت خوشبوکننده ها را مد نظر قرار داده و سعی نموده محصولات تولیدی خود را با کیفیتی بالا تولید نماید.

میزان ماندگاری رایحه در خوشبوکننده های تبلیغاتی این مجموعه بالا بوده و توجه به بسته بندی کالا از اهمیت خاصی برخوردار می باشد.

متاسفانه تولیداتی که بعنوان خوشبوکننده تبلیغاتی بصورت کاغذی در ایران وجود دارد ( بصورت وارداتی یا تولیدات کارگاهی) از نظر کیفیت چاپ و مقاوت رایحه بسیار ضعیف بوده و تنها جنبه تبلیغاتی خوشبوکننده مورد توجه است،درحالی که کاربرد هر محصول یکی از مهمترین ارکان ارزشگذاری آن محسوب می شود .

امروزه هیچ شرکتی از محصولات ضعیف و یا غیر اصولی در سبد کالایی خود استفاده نمی کند و همواره کیفیت و بسته بندی محصول از اهمیت بالایی برای صاحب کالا قراردارد.

نکته اصلی که در طول این سالها بیش از هر چیزی در خوشبوکننده های تبلیغاتی مورد توجه ما و شرکتهای طرف قراردادمان بود ، میزان رایحه و کیفیت ماندگاری خوشبوکننده ها و نوع بسته بندی آن بود که هم اکنون نیز در خوشبوکننده های تبلیغاتی موجود در بازار های داخلی به چشم می خورد. متاسفانه همکاران محترم و کسانی که اقدام به خرید و فروش و یا واردات خوشبوکننده تبلیغاتی در ایران نموده اند از بسته بندی ساده وکیفیت بسیار پایین این محصول فراتر نرفته و توجه به نوع برتر این خوشبوکننده ها نکرده اند

رضایت شرکتهای طرف قرارداد این مجموعه در طول این سالها باعث دلگرمی و همچنین تشویق این گروه به توسعه بیشتر وثابت نگه داشتن ارزش کیفی خوشبوکننده های نقش و نگار می باشد.

  • چاپ و تبلیغات بر روی خوشبوکننده های اتومبیل، بدون محدودیت در طرح، قالب
  • طراحی از شما، چاپ از ما (در صورت نیاز طراحی انجام می پذیرد)

<<مجتمع تبلیغاتی نقش و نگار مفتخر است که با سابقه فعالیت درخشان بیش از یک دهه در زمینه ی چاپ انواع خوشبوکننده های تبلیغاتی در کرج توانسته است خود را به قطب فروش انواع خوشبوکننده های تبلیغاتی در کرج تبدیل نماید.>>

<<چاپ خوشبوکننده ی تبلیغاتی خود را به نقش و نگار بسپارید تا با تجربه ی چندین ساله،شما را برای چاپ با کیفیت ترین خوشبوکننده تبلیغاتی با طرح اختصاصی یاری رساند.>>

شما عزیزان میتوانید از وبسایت رسمی هدایای تبلیغاتی نقش و نگار به آدرس ذیل مراجعه نمایید:

http://www.karajgift.com

خوشبوکننده خوشبوکننده های تبلیغاتی خوشبوکننده ماشین چاپ خوشبوکننده های تبلیغاتی در کرج چاپ خوشبوکننده های تبلیغاتی فروش خوشبوکننده های تبلیغاتی در کرج فروش خوشبوکننده های تبلیغاتی – چاپ خوشبوکننده تبلیغاتی با طرح اختصاصی چاپ با کیفیت ترین خوشبوکننده تبلیغاتی