ظروف

12:51 | 1396-03-28

ظروف:

ظروف تبلیغاتی:

با توجه به این موضوع که امروزه در مراکز مختلف از ظروف متفاوتی استفاده می شود و این ظروف در معرض دید همگان قرار می گیرد پس بنا براین سرمایه گذاری تبلیغاتی بر روی این ظروف نیز می تواند تاثیر بسزایی در امور تبلیغاتی شرکت داشته باشد.

به علاوه امروزه داخل بسیاری از شرکت ها برای پرسنل و یا کارمندان و حتی برای مهمان های آن شرکت ترجیح می دهند که ظروفی را در نظربگیرند که آرم و یا لوگوی شرکت بر روی آن ظروف هک شده باشد.این کار از لحاظ تبلیغاتی بسیار مهم و ارزشمند می باشد.

با توجه به این موضوع که امروزه افراد زیادی به واسطه ی شغل و حرفه ی خود و یا جاهایی که سفر می کنند از انواع ظروف یکبار مصرف و ماگ و… استفاده می کنند مسئله ی تبلیغات بر روی این ظروف نیز دارای اهمیت می باشد.

به دلیل این که داخل شرکت ها از ظروف مختلف و متفاوتی استفاده می شود و امکان دارد که این ظروف مدام در معرض دید مشتریان قرار گیرد نیز بهتر است از ظروف تبلیغاتی استفاده کرد.

البته این ظروف در انواع و اندازه های مختلفی تولید می شوند که می توان با توجه به نوع نیاز آن را انتخاب کرد و لوگوی مورد  نظر را بر روی آن چاپ کرد.

ظروف تبلیغاتی شامل چه نوع ظروفی می شود ؟

  •  لیوان پلاستیکی: لیوان های پلاستیکی تبلیغاتی محصولاتی هستند که از نظر قیمت بسیار مناسب می باشند جنس این لیوان P.P. و امکان چاپ رنگی روی آن وجود دارد. رنگ بندی این لیوان ها متنوع می باشد و از آنجایی که تولید داخلی می باشد مانند بعضی از کالاهای چینی دچار کمبود موجودی نخواهیم بود و در هر زمان، هر رنگ و هر تیراژی که شما نیاز دارید قابل تولید می باشد. نوع چاپی که روی این لیوان ها انجام می گیرد چاپ تامپو می باشد.
  • ست های پذیرایی: میتوانند به لحاظ نوع نیاز مشتریان در جنس ،کیفیت،رنگ و نوع متنوع باشند،در واقع به ظروفی یا ابزاری اطلاق می گردد که مدیران در محل کار خود از طریق این محصول از میهمانان خود پذیرایی می نمایند .حال با توجه به زمینه کاری خود و مخاطبین خود با کارشناسان بخش فروش ما تماس حاصل فرمایید تا هم از تنوع این محصولات و هم در انتخاب بهتر آنها بهرمند گردید. نوع چاپ برروی این محصولات نسبت به نوع جنس آن دارد که می تواند چاپ لیزر،سابلیمیشن، تامپو ،کوره  ایی یا غیره باشد.
  • ماگ تبلیغاتی: با اینکه امروزه اکثر سازمان ها و ارگان ها کالایی که برای هدیه انتخاب می نمایند جزء کالاهای تکنولوژی و الکتریکی می باشد اما از دیر باز همچنان ماگ تبلیغاتی یکی از پرطرفدارترین و پرفروش ترین هدایای تبلیغاتی می باشد.ماگ ها در انواع جنس فلزی،سرامیکی و پلاستیکی موجود می باشد. ماگ ها نیز مانند بقیه کالاها دستخوش تکنولوژی شده و از نظر کاربرد تنوع زیادی پیدا کرده اند که میتوان به ماگ های مخصوص دمنوش،ماگ های اتومبیل یا گرم نگه دارنده و ماگ های جادویی اشاره کرد. اما در میان انواع ماگ ها پرطرفدارترین آنها ماگ سرامیکی تبلیغاتی می باشد که ساده ترین و از نظر قیمت مناسب ترین محصول می باشد .چاپ روی این محصولات بسته به جنس آن می تواند چاپ لیزر،تامپو،سابلیمیشن و…باشد.
  • فلاسک تبلیغاتی: فلاسک تبلیغاتی می تواند به لحاظ کاربردی هدیه مناسبی بسته به نوع فعالیت شما باشد. فلاسک یک وسیله مناسب برای حمل آب گرم یا سرد برای سفرهای درون یا برون شهری است و افراد به وقت سفر به این کالا نیاز پیدا می کنند.فلاسک های امروزی در حجم ها و رنگ های متنوعی وجود دارند که قطعاً  کیفیت و حجم آنها روی قیمت موثر خواهد بود.چاپ روی این محصول لیزریا تامپو خواهد بود.
  • زیرلیوانی: زیرلیوانی تبلیغاتی محصولی است ارزان قیمت در جنس های مختلف که برای بحث تبلیغات اغلب از نوع چوبی و به شکل لوگوی سازمان شما حک خواهد شد یا جنس فومی خواهد بود که امکان چاپ افست روی آن مقدور میباشد، زیرلیوانی های فومی در تیراژ خاصی امکان تولید دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

<<مجتمع تبلیغاتی نقش و نگار با بیش از یک دهه فعالیت مفید در زمینه ی چاپ انواع ظروف تبلیغاتی در کرج توانسته است خود را به قطب تولید و فروش انواع ظروف تبلیغاتی در کرج تبدیل نماید.>>

<<فروش انواع ظروف تبلیغاتی در نقش و نگار>>

شما عزیزان میتوانید از وبسایت رسمی هدایای تبلیغاتی نقش و نگار به آدرس ذیل مراجعه نمایید:

http://www.karajgift.com

ظروف ظروف تبلیغاتی لیوان پلاستیکی ست های پذیرایی ماگ تبلیغاتی فلاسک تبلیغاتی – زیرلیوانی چاپ ظروف تبلیغاتی در کرج چاپ ظروف تبلیغاتی تولید و فروش ظروف تبلیغاتی در کرج تولید و فروش ظروف تبلیغاتی فروش ظروف تبلیغاتی