تقویم رومیزی

14:12 | 1396-03-28

تقویم رومیزی:

یکی از هدایای تبلیغاتی که به طور معمول در پایان سال در کنار سررسید و یا بصورت مستقل توسط شرکت ها تهیه و در میان مشتریان و همکاران توزیع می گردد تقویم رومیزی است. تقویم رومیزی یکی از روش های موثر تبلیغاتی است. زیرا که در اغلب ادارات و شرکت ها به ندرت میزی را پیدا می کنید که یک تقویم رومیزی تبلیغاتی روی آن یافت نشود. استفاده از تقویم رومیزی در منازل نیز بسیار معمول است. یکی از محاسن تقویم رومیزی برای شخص استفاده کننده آن است که بدون نیاز به ورق زدن می تواند در یک نگاه کل روزهای ماه را مرور و به برنامه ریزی امور بپردازد. همچنین مزیت تقویم رومیزی برای شرکت هدیه دهنده آن است که با حک لوگو بر روی تقویم و یا داخل صفحات آن می تواند حضوری مستمر و موثر در مرکز توجه شخص استفاده کننده از تقویم رومیزی و مراجعین وی داشته باشد.

تقویم رومیزی تقریبا در تمام موارد بصورت ماه شمار طراحی می شود. بدین معنی که هر ماه در یک برگ از آن چاپ شده و پشت آن برگ ، تصاویر تبلیغاتی و یا تصاویر زیبای منتخب تولید کننده چاپ می شود. همچنین یک برگ روی تقویم رومیزی نیز بطور کامل به تبلیغات شرکت سفارش دهنده اختصاص یافته و یا توسط تولید کننده بصورت جلد ( صفحه آغازین ) طراحی می شود. لذا اغلب تقویم های رومیزی بصورت 13 برگ تولید می شوند. با این حال در این رابطه محدودیتی وجود نداشته و می توان به تعداد صفحات دلخواه به آن برگه اضافه نمود.

پایه تقویم رومیزی :

  • پایه سخت: در این نوع پایه، از نوعی مقوای سخت ( مقوای جلد سازی ) در وسط پایه استفاده شده و روی آن اغلب توسط گالینگور یا گلاسه ( چاپ و سلفون خورده ) پوشش داده می شود. سپس پایه از طریق فنر ( اغلب فنر دوبل ) به اوراق تقویم متصل می گردد. این نوع پایه به تقویم رومیزی قوام مناسبی داده و باعث می شود تا تقویم رومیزی با ایستایی بالایی روی میز قرار گیرد.
  • پایه غیر سخت: پایه این نوع تقویم رومیزی، مقوای اینوردبورد است. گرماژ مقوای استفاده شده با توجه به ابعاد کلی تقویم می تواند بین 300 تا 400 گرم باشد. همچنین طرح دلخواه را می توان در یک طرف یا دو طرف این نوع پایه چاپ نمود. این نوع تقویم ایستایی مناسبی بر روی میز ندارد اما در صورت بالا بودن سفارش، هزینه آن نسبت به پایه سخت کمتر بوده و تولید آن با سرعت بالاتری امکان پذیر است. این نوع پایه نیز پس از چاپ و ایجاد خط تا های لازم، از طریق فنر به اوراق متصل می گردد.

تقویم رومیزی اختصاصی :

در صورت تمایل می توانید سررسید خود را بصورت اختصاصی سفارش دهید. موارد قابل سفارشی سازی عبارتند از:

  • تغییر ابعاد
  • چاپ روی صفحات
  • چاپ پشت صفحات
  • چاپ برگه کاور
  • چاپ پایه
  • حک لوگو روی پایه

<<مجتمع تبلیغاتی نقش و نگار مفتخر است که با بیش از یک دهه سابقه فعالیت درخشان در زمینه ی چاپ انواع تقویم رومیزی در کرج توانسته است خود را به قطب فروش انواع تقویم رومیزی در کرج تبدیل نماید.>>

"چاپ و طراحی تقویم رومیزی 97 با طرح اختصاصی و مطابق با سلیقه ی شما عزیزان در نقش و نگار"

شما عزیزان میتوانید از وبسایت رسمی هدایای تبلیغاتی نقش و نگار به آدرس ذیل مراجعه نمایید:

http://www.karajgift.com

تقویم رومیزی تقویم رومیزی 97 چاپ تقویم رومیزی در کرج فروش تقویم رومیزی در کرج فروش تقویم رومیزی چاپ تقویم رومیزی طراحی تقویم رومیزی 97 چاپ و طراحی تقویم رومیزی 97 چاپ و طراحی تقویم رومیزی 97 با طرح اختصاصی چاپ تقویم رومیزی 97 ارزان در کرج