تابلو فلکسی

14:17 | 1396-03-28

تابلو فلکسی:

تابلوی فلکسی چیست؟

تابلوهای فلکسی فیس همانگونه که از نامشان پیداست دارای صفحه های قابل انعطافی هستند که در حال حاضر بهترین جایگزین برای تابلوهای پلاستیک قدیمی می باشند.اینگونه تابلوها چه از لحاظ ابعاد و چه فرم دهی دارای  محدودیت حداقلی می باشند و خاصیت روکش ابریشمی و پوشش کوتینگ، مقاومت آنها را در مقابل نورخورشید و شرایط جوی نا مناسب بسیار افزایش داده است.
یک مدیای backlight  بوده که از یک فیلم نیمه شفافpvc که توسط آکرولیک تقویت شده تشکیل شده این فیلم علاوه بر توانایی عبور نور با توجه به الیاف آکرولیک از استحکام کششی بسیار بالایی برخوردار می باشد عواملی نظیر مقاومت در برابر گاز ازن ، اشعه ماورای بنفش ، میزان ازدیاد طولی در برابر کشش لحظه ای و متوالی و میزان جذب خود فلکس از عوامل کیفیتی این مدیا می باشد و کیفیت چاپ بستگی به نوع کوتد فلکس دارد عمر این مدیا بستگی به نوع کیفیت بین 3 تا 7 سال می باشد . نظر به این که فلکسی فیس به علت خواص منحصر به فرد خود در دوام و عبور نور منحصراً به عنوان مدیای چاپ جهت مصارف تبلیغاتی پشت نوردار مورد استفاده قرار می گیرد . ساخت تابلوهای تبلیغاتی سر درب فروشگاه ها ، بیلبرد ها و ساخت مصارف از این مدیا است .
تابلو های فلکسی مکعبی است که به صورت ریلی ، سپری و اسکلت فلزی می باشد که با عرض 21 سانتیمتر با پوشش فلکس و روشنایی داخل ساخته می شود و بسته به ظرافت و خلاقیت تابلو ساز استفاده های گوناگونی در عرصه تبلیغاتی دارد . تابلوهای فلکسی در دو نوع چاپ و استیکر(که بیشتر تابلوها نیز چاپی می باشند) عرضه می شود و ابعاد آن طبق محیط و سلیقه متغیر است. نور این تابلوها از لامپ های فلوروسنت (مهتابی) تامین می گردد و جایگزینی شایسته برای تابلوهای قاب پلاستیک می باشد.
 

بطور کلی ساخت این تابلوها در چهار مرحله صورت میگیرد:

  • طراحی تابلو که توسط طراحان گرافیکی و بیشتر توسط نرم افزار فتوشاپ صورت میگیرد.
  • چاپ طرح بر روی متریال فلکس که توسط دستگهای چاپ out door صورت میگیرد.
  • ساخت قاب پروفیلی که فلکس بر روی آن نصب میشود.
  • مرحله نصب مهتابی بروی ورقهای گالوانیزه که اصطلاحا" سینی مهتابی گفته میشود و بصورت کشوئی در قاب پروفیلی قرار میگیرد.

کاربرد فلکسی در عرصه های تبلیغاتی: 

این روز ها برای افزایش بازار کار،تبلیغات جایگاه ویژه ای پیدا کرده است.روش ها و ابزارالات متنوعی برای این منظور بوجود آمده که یکی از پرکاربردترین روش های تبلیغاتی تابلو های فلکسی است.تابلو های فلکسی بهترین شیوه برای ارائه پیام تبلیغات در قالب و فرمت گرافیک و با شیوه هنری است.جنس بکار رفته در هریک از تابلو های فلکسی باعث تفاوت در کاربرد آن ها شده و ارزش های متفاوتی را برای هریک از تابلو های فلکسی ایجاد می کند.متون به کار رفته در تابلو های فلکسی اغلب تبلیغاتی است و از جملات زیبا و آراسته در آن استفاده می گردد.

<<مجتمع تبلیغاتی نقش و نگار مفتخر است که با بیش از یک دهه سابقه فعالیت درخشان در زمینه ی ساخت تابلو فلکسی در کرج توانسته است خود را به قطب تولید و فروش تابلو فلکسی در کرج تبدیل نماید.>>

"ساخت و تولید تابلو فلکسی با طرح اختصاصی و مطابق با سلیقه ی شما عزیزان در نقش و نگار"

فلکس تابلوی فلکسی تابلو فلکسی فیس طراحی تابلو ساخت تابلو فلکسی در کرج ساخت تابلو فلکسی تولید و فروش تابلو فلکسی در کرج تولید و فروش تابلو فلکسی ساخت و تولید تابلو فلکسی با طرح اختصاصی