تابلو چلینیوم

14:18 | 1396-03-28

تابلو چلنیوم:

چلنیوم:

درابتدا باید بگویم کلمه چلنیوم همان ( channelium )  ترکیبی از channel + aluminium است.Channel به معنی کانال و یا جسمی u شکل میباشد و چون حروف فارسی ، لاتین ویا اشکال بعد از چسباندن  نوارلبه به کنارها شکل u مانند میگیرند ، در زبان لاتین از channel استفاده میشود و بدلیل اینکه جنس لبه این حروف آلومینیوم میباشد ترکیب این دو کلمه را channelium نام گذاشتند و در زبان فارسی عامیانه در کشور ما اصطلاحا چلنیوم گفته میشود.

 تابلو چلنیوم چیست ؟

تابلوهایی که حروف آن بصورت برجسته بوده و سطح رویی حروف از جنس پلکسی گلس باشد و اطراف یا دور حروف از نوع چلنیوم که نوعی فلز با آلیاژ آلومینیوم است گفته می شود. درون حروف چلنیوم جهت نوردهی میتوان از LED یانئوناستفاده کرد، زمینه را نیز میتوان از PVC یا ورق کامپوزیت استفاده کرد.

ویژگی ها:

چلنیوم (چنلیوم) یکی از انواع حروف برجسته بوده که چند سالی از ورود آن به بازار نمی گذرد در حال حاضر یکی از زیباترین و پرمصرف ترین نوع تابلو میباشد که زیبایی و تنوع رنگ و اندازه آن موجب شده خواهان بیشتری نسبت به سایر حروف برجسته پیدا کند . این نوع تابلو ها در رنگ ها و اندازه های مختلف عرضه میگردد که قابلیت روشنایی نیز دارد.

این محصول از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و در برابر نور آفتاب، گرما و سرما مقاومت کرده و تغییر شکل و رنگ نخواهد داد و از لحاظ زیبایی جلوه خاصی به تابلوها میدهد. از محاسن دیگر لبه چلنیوم، نوار اسفنجی گردگیر آن میباشد که شرکت سازنده آن را به خوبی طراحی و در نظر گرفته است که مانع ورود گرد و غبار و آب به داخل حروف می شود.

لبه چلنیوم دارای یک روکش محافظ نایلونی بوده که تا زمان ساخت و نصب حروف بر روی قسمت براق خواهد ماند و مانع از ایجاد خط و خش بروی چلنیوم می شود و در پایان کار توسط نصاب به راحتی قابل جدا شدن می باشد. نکته لازم به ذکر این است که این روکش محافظ بعد از نصب حتما باید جدا شود در غیر اینصورت پس از چند روز قرار گرفتن در برابر نور آفتاب دیگر از چلنیوم جدا نخواهد شد.

چلنیوم در سایزهای ۷ و۹ و ۱۱ سانتیمتر با رنگهای جیوه ای (نقره ای) ،میرور (طلایی) و مشکی در بازار موجود میباشد.

اجزای تشکیل دهنده چلنیوم :

رویه کار:رویه کار از جنس پلکسی گلس استفاده می شود ، ورق پلکسی استفاده شده در تابلو های برجسته ساخته شده در شرکت ما از نوع درجه یک و ساخت کشور تایوان بوده و از لحاظ کیفیت و ماندگاری مطمئن و درنوع خود ار بهترینهاست . این ورق های پلکسی معمولا در رنگهای متنوع موجود است که استفاده از آن بستگی نوع طراحی و انتخاب مشتری دارد .

نوار دور کار:برجسته نشان دادن حرف دور کار هم از جنس چلنیوم با رنگهای نقره ای و طلایی استفاده می شود .

روشنایی:در سالهای اخیر برای تامین روشنائی داخل حرف از smd استفاده می شود که به حروف ما در هنگام شب جلوه ویژه ای اضافه خواهد کرد.

<<مجتمع تبلیغاتی نقش و نگار مفتخر است که با بیش از یک دهه سابقه فعالیت درخشان در زمینه ی ساخت تابلو چلنیوم در کرج توانسته است خود را به قطب تولید و فروش تابلو چلنیوم در کرج تبدیل نماید.>>

"ساخت و تولید تابلو چلنیوم با طرح اختصاصی و مطابق با سلیقه ی شما عزیزان در نقش و نگار"

شما عزیزان میتوانید از وبسایت رسمی هدایای تبلیغاتی نقش و نگار به آدرس ذیل مراجعه نمایید:

http://www.karajgift.com

چلنیوم تابلو چلنیوم ساخت تابلو چلنیوم در کرج ساخت تابلو چلنیوم تولید و فروش تابلو چلنیوم در کرج تولید و فروش تابلو چلنیوم ساخت و تولید تابلو چلنیوم