بک لایت

14:20 | 1396-03-28

بک لایت:

بک لایت متریالی است در سازه‌هایی که از پشت به آن‌ها نور تابیده می‌شود به کار می‌رود. در تابلو‌ها‌ی بک‌لایت به دلیل استفاده از یک منبع نوری، نظیر لامپ مهتابی و قابلیت خوب عبوردهی نور، چشم اندازی زیبا نظیر یک نمایشگرهمراه با تصاویر طبیعی را ایجاد می‌کند. از جمله کاربرد‌ها‌ی تابلو‌ها‌ی بک‌لایت می‌توان به تابلو‌ها‌ی تبلیغاتی در غرفه‌ها‌ی نمایشگاهی، در شرکت‌ها جهت معرفی محصولات، استفاده در مطب پزشکان، رستوران‌ها و فروشگاه ‌ها، دکوراسیون داخلی منازل، آسمان مجازی (سقف کاذب)، جایگزین چاپ عکس برروی شاسی جهت هدیه دادن به عزیزان و... اشاره نمود.

چاپ بک لایت:

بک لایت نوعی تابلو تبلیغاتی است که اثر چاپی درقالبی ازچوب، آلومینیوم، پلکسی گلاس،کامپوزیت و... ارائه میشود. در چاپ بک لایت میتوان از روشنایی جهت نمایش اثر چاپی استفاده کرد. استفاده ازتابلو لایت باکس های تبلیغاتی روشی مناسب جهت معرفی برند ونام تجاری محصولات میباشد. همانطور که از نام بک لایت مشخص است بک لایت به معنای پشت روشن است که جنس ترانسپرت داشته ومنبع نور به پشت آن میتابد.

منبع نور بک لایت میتواند یک لامپ کم مصرف یا لامپ های ال ای دی و... باشد. تابش نور به چاپ بک لایت منجر به زیبایی تابلو شده واثر بیشتری در مخاطب می گزارد. چاپ بک لایت در پرینترهای دیجیتال نطیر لیزری وجوهری صورت میگیرد.

نوع چاپ بک لایت از لحاظ جنس متریال چاپی، کیفیت وضخامت میتواند متفاوت باشد. با چاپ تصاویر رنگی با کیفیت واستفاده مناسب از نور تابلو تبلیغاتی مناسبی بدست می آید که درطول روز هم زیبایی خاصی را بوجود می آورد. بک لایت بایستی مقاوم بوده ودرمقابل آب و رطوبت استحکام لازم را داشته باشند. روش چاپ بک لایت میتواند انواع مختلفی باشد ولی چاپ جوهرافشان و لیزری و چاپ اسکرین از مرسوم ترین روشهای چاپ بک لایت محسوب میشود.

انواع بک لایت:

  • بک لایت دیواری
  • بک لایت ایستاده وآویز
  • گردان
  • کریستالی
  • بک لایت ال ای دی ( LED)
  • لایت باکس آویز دو طرفه 

کاربرد بک لایت:

بک لایت را میتوان در مراکز خرید استفاده کرد به عنوان مثال در رستورانها بسیار تاثیرگزار بوده واثر زیادی بر مشتری میگزارد. پزشکان ومهندسان نیز دردفاتر کار خود میتواند از بک لایت بهره ببرند. معرفی محصولات با بک لایت بخوبی صورت میگیرد. بک لایت ها به عنوان تابلوهای تبلیغاتی سازه مناسب برای تبلیغات بخصوص در غرفه های نمایشگاهی است. لایت باکس ها جهت دکوراسیون داخلی وزیباسازی محیط نیز کاربرد دارند.

تابلوهای بک لایت در ایستگاه اتوبوس ونقشه های راهنمای شهری گرفته تا مراکز خرید ، فرودگاهها، رستورانها، نمایشگاههاو... کاربرد فراوان دارند. هزینه پایین چاپ بک لایت از علل محبوبیت این سازه تبلیغاتی شده است.

<<مجتمع تبلیغاتی نقش و نگار مفتخر است که با بیش از یک دهه سابقه فعالیت درخشان در زمینه ی چاپ بک لایت در کرج توانسته است خود را به قطب تولید و فروش انواع تابلوهای بک لایت در کرج تبدیل نماید.>>

"چاپ و فروش تابلوهای بک لایت با طرح اختصاصی و مطابق با سلیقه ی شما عزیزان در نقش و نگار"

شما عزیزان میتوانید از وبسایت رسمی هدایای تبلیغاتی نقش و نگار به آدرس ذیل مراجعه نمایید:

http://www.karajgift.com

بک لایت تابلو بک لایت چاپ بک لایت در کرج تولید و فروش تابلوهای بک لایت در کرج تولید و فروش تابلوهای بک لایت چاپ و فروش تابلوهای بک لایت