پرچم تشریفاتی

14:24 | 1396-03-28

پرچم تشریفاتی:

پرچم تشریفات از عناصر زیبا و رسمی دکوراسیون ادارات است.این پرچم معمولا در گوشه‌ اتاق کار مدیران ، کارمندان و یا در محل انتظار مشریان قرار می گیرد همچنین ابعاد بزرگ پرچم جلال و شکوه فراوانی به محل مورد استفاده می بخشد. امروزه استفاده از این پرچم حتی در ادارات کوچک باب شده و سازمان‌ و شرکت‌های بزرگ از گذشته از مصرف کنندگان این پرچم شکیل بوده و هستند.                            

 کیفیت پارچه پرچم تشریفات :

نقش و نگار به عنوان یکی از با کیفیت ترین تولید کنندگان پرچم تشریفات توانسته است اعتماد مشتریان خود را بطور کامل جلب نماید. استفاده از بهترین پارچه ساتن مات اعلاء درجه1 به همراه دوخت با ظرافت بسیار بالا و همچنین تزئین با ریشه دوبل موجب تولید پرچم هائی گردیده است که با یک بار سفارش و استفاده آن تفاوت شگرف آن را با تولید کننده های دیگر خواهید یافت. در حالی که بسیاری از تولید کننده های پرچم تشریفات جهت کاهش قیمت و البته ایجاد حاشیه ی سود بیشتر برای خود از پارچه های ساتن چینی براق و ریشه تک استفاده می کنند ما برخلاف آنها و البته با قیمتی رقابتی بهترین ها را به شما ارائه می دهیم. پارچه ساتن براق دارای ایستادگی بسیار پائین و عدم دوخت مناسب در گوشه ها و اطراف می باشد و شکل و شمایل نامناسبی دارد. در صورتی که پارچه مات با ریشه دوبل دارای قواره ای ایستاده بوده و می تواند با به اهتزاز درآوردن آرم، لوگو و نشان شما قدرت و شکوه شرکت شما را هر چه بهتر به رخ بکشد.

پایه پرچم تشریفات:

سه نوع پایه پرچم با شکل مختلف برای پرچم تشریفات وجود دارد که می توانید به میل خود یکی از آنها را برای پرچم خود به صورت سفارشی انتخاب نمائید:

  • تشریفات پنچه شیری
  • تشریفات خورشیدی
  • تشریفات چهارتایی

پایه خورشیدی و پایه پنجه شیری معمول ترین نوع پایه پرچم تشریفاتی است. این دو تا پایه دارای درجه کیفی A و رنگ طلائی می باشند. همچنین هر دو دارای میله های تلسکوپی می باشد که قابلیت تنظیم ارتفاع از یک متر و بیست سانتی متر تا دو متر و سی سانتی متر را داراست.  پایه پرچم پنجه شیری که دارای سه پایه نگهدارنده شبیه به پنجه شیر است و مربوط به پرچم قدیمی شیر و خورشید ایران می باشد که بعد از تغییر شکل پرچم ایران به آرم جمهوری اسلامی و ا... پایه های آن همچنان تولید میشود و بطور انبوه مورد استفاده قرار می گیرد. جنس همه پایه های پرچم از جنس چدن ساخته شده اند و به رنگ طلائی می باشند. انتخاب پایه های پرچم بیشتر به سلیقه باز میگردد و همگی آنها زیبائی خاص خودشان را دارند. البته پایه پنجه شیری نسبت به دو پایه دیگر کمی ارزان تر است. 

ویژگی های پرچم تشریفات :

  • قابلیت چاپ : دورو
  • جنس پارچه : ساتن آمریکائی
  • نوع پایه : پنجه شیری و خورشیدی
  • رنگ ریشه ها : آبی روشن، سرمه ای، قرمز، جگری، مشکی، سفید، سبز، زرد و...
  • ابعاد پرچم : 150x90
  • طول پایه : 230 سانتی متر

<<مجتمع تبلیغاتی نقش و نگار مفتخر است که با بیش از یک دهه سابقه فعالیت درخشان در زمینه ی چاپ پرچم تشریفاتی در کرج توانسته است خود را به قطب تولید و فروش پرچم تشریفاتی در کرج تبدیل نماید.>>

"چاپ پرچم با آرم و لوگوی اختصاصی و مطابق با سلیقه ی شما عزیزان در نقش و نگار"

شما عزیزان میتوانید از وبسایت رسمی هدایای تبلیغاتی نقش و نگار به آدرس ذیل مراجعه نمایید:

http://www.karajgift.com

پرچم پرچم تشریفات چاپ پرچم تشریفاتی در کرج چاپ پرچم تشریفاتی تولید و فروش پرچم تشریفاتی در کرج تولید و فروش پرچم تشریفاتی چاپ پرچم با آرم و لوگوی اختصاصی